Filter

Taşlama Makineleri

Sanayi de en çok kullanılan elektrikli el aletlerinin başında gelmektedir. İhtiyaca yönelik farklı ebatlarda bulunan taşlama makinesi ergonomik ve güvenliğin üst seviyede olması gerekir. İş koluna göre değişiklik göstermekle beraber genelde kesme, taşlama ve zımparalama işlemlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Profesyonel ve amatör kullanıcılara hitap eden taşlama makineleri çeşitli güç seçeneği ile yaptığınız işin zorluğuna göre seçim yapılması önemlidir.

Taşlama Makinesi Fiyatları

En iyi avuç içi taşlama makinesi özellikleri bakımından yüksek olsa bile fiyat/performans açısından belirleyici olan husus taşlama makinesi başlıkları nında aynı kalitede yüksek olmasıdır. Taşlama makinesi ev kullanıcıları tarafından kendin yap ürünleri için en çok kullanılan elektrikli el aletlerindendir. Taşlama makinesi diskleri farklı seçenekleri ile birçok farklı yüzeyde kullanıma uygundur bunlarda bazıları ise ahşap, metal, alüminyum, taşdır. Markamızın her sektöre uygun farklı fiyat seçenekleriyle mini taşlama, büyük taşlama, akülü avuç taşlama, mini avuç taşlama gibi farklı model seçeneğiyle satışa sunulmaktadır.

Taşlama Makinesi Modelleri

Kullanılacak yüzeyin zorluğuna göre değişken güç seçenekleriyle birçok farklı modeli bulunmaktadır. Taşlama motoru uzun saatler kullanımı nedeniyle avantaj / dezavantajları detaylı bakılması gereken bir makinedir. Spiral taşlama makinesi fiyatları uzun süre kullanım sonrasında makinenin soğutma kanallarının üstünlüğü ile ısınmada yaşanabilecek problemler nedeniyle fiyat aralığı değişiklik göstermektedir. Sert yüzeyleri devir ayarı sayesinde zorlanmadan çalışan büyük taşlama makinesi ağır işlerde tercih edilen bir modeldir.

Taşlama Makinesi Çeşitleri Nelerdir

İş koluna ve uygulama sahasına göre taşlama motoru veya taşlama makinesi çeşitlilik göstermektedir. Bilinen adıyla avuç içi taşlama veya avuç taşlama olarak bilinen elektrikli el aletidir. Şuan web sitemizde de elektrikli, akülü ve havalı olmak üzere farklı güç seçenekleriyle birden fazla model sayfamızda yer almaktadır. Taşlama sektörün çoğunluğunda parlatma, kumlama, zımparalama, vb. işlemlerde kullanımı yoğunluktadır. Ses seviyesinin çalışma esnasında yoğun çıkması model seçim esnasında ekstra dikkat edilmesi gereken farklı bir husustur.

Taşlama Makinesi Parçaları

İşin kalitesini belirleyen en önemli konulardan biriside kullanılan disklerin kalitesidir. Yoğun olarak kullanılan disklerden bazıları Inox Kesme Diski, Metal Kesme Diski, Çapak Alma Diski ve Alüminyum Oksit Flap Disk dir. Markamız bünyesinde taşlama makinesi ve taşlama makinesi aparatları yüksek kalitede üretilmiştir. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olmamız nedeniyle yüksek fayda sağalacak ekipman tedariki konusunda kapsamlı araştırımalar yapılarak ürünleri bünyemize katmaktayız. Taşlama makinesi aparatları arasında en çok aranılan parçalardan biride taşlama makinesi tel fırçasıdır.