İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Amacımız

Şirket kültürüne uygun nitelikli iş gücünü çekmek, geliştirmek ve muhafaza etmek.

Seçme-Yerleştirme Sürecimiz

İnsan Kaynakları ekibimiz, tüm başvuruları değerlendirerek, gereksinimler doğrultusunda gerekli departmanlara iletmektedir. Başvurularınızı RTRMAX Genel Merkeze direkt olarak ya da internet sitemiz aracılığıyla online olarak yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra başvurularınız İnsan Kaynakları ekibimiz tarafından değerlendirilip, size olumlu-olumsuz geri bildirimde bulunulacaktır.

Ücret-Sosyal Haklar

• Çalışanların ücretleri belirlenirken, yerleşmiş olduğu pozisyon ve o konudaki teknik bilgi ve tecrübesi gözetilir.
• Çalışanlara enflasyon ve personel performansı da göz önünde bulundurularak, hükümetin belirlemiş olduğu periyotlarda ücret artırımı uygulanmaktadır.

Eğitim

RTRMAX’ta kaliteli hizmet anlayışından ötürü çalışanlara çeşitli seminerler verilmektedir.
Bunlar;
• RTRMAX bünyesinde işe yeni başlamış çalışanlara “RTRMAX Ürünleri” eğitimi,
• İnsan Kaynakları Departmanı’mızın çalışanlar üzerinde yapmış olduğu incelemeler sonucu; uygun görülen konularda (Motivasyon, Başarı… gibi) performans artırıcı eğitimler,
• Personellerin bulundukları konuma göre kendilerini geliştirebilecekleri eğitimler (İngilizce Kursu, Bilgisayar Kursu… gibi), verilmekte ya da maddi olarak desteklenmektedir.

RTRMAX için doğru kişi misiniz?
O halde sizinle tanışmak isteriz


Eğer inisiyatif alarak, kendi yolunuzu güvenle aydınlatmak istiyor; girişimcilik ruhu ile kendi fikirlerinizin peşinden koşup işinizde fark yaratabiliyorsanız şirketimiz için aradığımız profile uyuyorsunuz demektir.

Her gün, azimle, beceri ve yeteneklerini sergileyecek ekip arkadaşları arıyoruz. Başarının ardından durmak bilmeyen, yeni bir tutkuyla amaçlarına ulaşmak için sürekli daha fazla çaba gösteren, uzun vadede çalışanlarımızı, değerlerimizi ve şirketimizi korumak için çalışan bizlerden biri olacak kişi siz olabilirsiniz.

Konuşmaya Başla
Teknik Destek
RTRMAX
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?