Filter

Zımba ve Çivi Çakma Tabancası

Uzun yıllardır inşaat sektörü başta olmak üzere birçok sektörde çivi çakma yorucu ve zaman alan işlerin başında gelmekte. Fakat artık havalı çivi tabanca, elektrikli çivi tabanca ve akülü çivi tabanca olmak üzere üç modeli ile işler eski makinelere kıyasla daha rahat ve hızlı çözülmektedir. Profesyonel ve amatör kullanıcılar tarafında da tercih edilmektedir. Uzun süre kullanılan zımba çakma makinası ergonomik olması kullanan kişi açısında yüksek öneme sahiptir. Yakın dönemde kendin yap çalışmaları için evde kullanımı yaygınlaşmış olan çivi çakma makinesi parke işlerinde, matbaacılıkta, marangozluk ve inşaat işlerinde yararlanabileceğiniz fonksiyonel bir makinedir. Profesyonel ve amatör kullanıcılar dahil olmak üzere en çok ihtiyaç duyulan elektrikli aletlerin başında gelmektedir. Yapılan iş esnasında uzun süren kullanımlar nedeniyle ürünün ağırlığı gittikçe artarak iş performansını önemli ölçüde düşürebilir bu nedenle ürün seçim esnasında dikkat edilecek hususların başında ağırlık gelmektedir.

Zımba ve Çivi Tabancası Fiyatları

İhtiyaçlara ve zorluk seviyesine göre birçok seçeneği bulunan zımba ve çivi tabancası uzun ömürlü yenilikçi teknolojisine göre fiyat skalası değişmektedir. Özellikle farklı çalışma yapısı fiyat açısında yüksek derecede bir fark oluşturmaktadır. Akülü, Elektrikli ve Havalı olarak üretimi yapılan zımba çakma makinesi satış rakamlarına bakıldığında şuan akülü zımba makinesi ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

Çivi Çakma Makinesi Modelleri

Elektrikli çivi tabanca ilk üretilen modellerin başında gelmektedir. Teknolojinin ve ihtiyaçların değişmesiyle beraber artık akülü çivi tabanca ve havalı çivi tabancada tercih edilmeye başlamıştır. Bir makine tercihi yapılırken güvenilir ve performans yönünden etkileyici olması müşterinin ilk tercihidir. Uzun yıllarda yenilikçi ve güçlü makineleri Türkiye’de satan firmamız RTX1875B Akülü U Çivi / Çivi Çakma en çok tercih edilen makinelerde birini satmaktadır. Fiyat/Performans olarak bir çok farklı modeli sayfamızdanbulabilirsiniz.